Dolgozz Velünk!

Épületgépész

Víz-gáz-fűtés és a légtechnikai rendszerek telepítése, beüzemelése és időszakos ellenőrzése.

Szakképzettség előny, de nem elvárás.

Referencia munkák.

Frissen végzett pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit elvárunk:

  • Nagy teherbírás
  • Csapatmunka
  • Taníthatóság
  • Precíz munkavégzés
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Tapasztalatszerzés
  • Hosszútávú munkalehetőség

Csőszerelő

Karbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése és dokumentálása az alábbi területeken:

  • Csővezeték rendszerek
  • Szociális épületcsoportok berendezései
  • Hideg vizes rendszerű klíma berendezések
  • Légtechnikai berendezések
  • Ipari kapuk

    Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség (kiemelten: csőszerelő)
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves releváns munkatapasztalat
  • Nyitottság az új technológiák megismerése, elsajátítása iránt
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Képesség önálló munkavégzésre

  • Versenyképes juttatási rendszer, választható béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatás
  • Képzési lehetőségek a szakmai fejlődés támogatására
  • Számítható, tervezhető munkarend

Villanyszerelő

Feladatok:

Általános villamossági szerelés

Elvárások:

– Szakirányú végzettség

– B típusú jogosítvány

– Önállóság, terhelhetőség

– Fiatalos csapat

– Hosszútávú, határozatlan idejű foglalkoztatási jogviszony

– Személyes és szakmai fejlődés a tanfolyami kínálatok keretein belül

– Béren kívüli juttatások

Segédmunkás

Követelmények:

– Önálló munkára képes

– naprakészség

– nagyfokú megbízhatóság

– precizitás és pontosság

– folyamatos, stabil munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– B kategóriás jogosítvány

Munkakörülmények:

– hosszú távú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező vállalkozásban

– azonnali munkakezdés

– jó hangulatú, fiatalos légkör egy dinamikus, motivált csapatban

– versenyképes jövedelem

Bezárás